Sharm el Sheik

Hľadáte dokonalé miesto na dovolenku so svojou rodinou? Sharm el Sheikh je práve tou správnou voľbou! Táto slnečná dovolenková destinácia v Egypte ponúka všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľné rodinné dobrodružstvo.
Nádherné pláže s jemným pieskom a teplým tyrkysovým morom sú dokonalým miestom na relax a hranie sa s deťmi. Rodiny môžu využiť množstvo vodných športov, ako sú potápanie, šnorchlovanie a vodné lyžovanie. Ak sa vaše deti zaujímajú o morský svet, nezmeškajte príležitosť navštíviť akvárium v Naama Bay, kde sa môžu stretnúť s farebnými rybkami a morskými živočíchmi.
Pre adrenalínové zážitky navštívte vodný park Aqua Park na brehu Červného mora. Tobogany, bazény a atrakcie vás a vaše deti zabavia po celý deň. Ak máte záujem o kultúru a históriu, nezabudnite navštíviť slávne kláštor sv. Kataríny, ktorý sa nachádza v blízkosti Sharm el Sheikh. Toto historické miesto ponúka fascinujúce pohľady na staroveké artefakty a nádherné panorámy.
V okolí Sharm el Sheikh sa nachádza aj národný park Ras Mohammed, ktorý je domovom prekrásnych koralových útesov a bohatého morského života. Pre rodinné dobrodružstvo v prírode si zarezervujte výlet na jachtu a šnorchlovacie zážitky s deťmi.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.